Program na Novém Rybníku


.

9:00 - Zapálení ohně Dne sportu - Jana Pechanová

9:20 - Ukázka závodního aerobiku klubu Oxygen

9:30 - Ukázka létání Svazu modelářů ČR

9:35 - Vystoupení Mažoretek Příbram

9:45 - Ocenění sportovců - SK Tri klub Příbram, SK Sporting, TJ Amasoma Příbram, Vodní záchranná služba ČCK, Stolní tenis

10:00 - Ukázka výcviku psů Kynologického klubu

10:00 - Vystoupení Tanečního centra R.A.K.

10:10 - Vystoupení Příbram Bobcats Cheerleaders

10:20 - Setkání s úspěšnými sportovci s hendikepem

10:55 - Setkání s VIP sportovci

11:00 - Zahájení exhibičního závodu ve šplhu - Sokol Příbram

11:05 - Ocenění sportovců - Sportklub Oxygen Příbram, Powerlifting klub Takis Příbram, Judo klub Kodokan, Spartak Příbram

11:20 - Ukázka závodního aerobiku klubu Oxygen

11:30 - Vystoupení Bruslařského klubu Příbram

11:50 - Ukázka bojového umění Pankration Gym

12:00 - Vystoupení Tanečního centra R.A.K.

12:10 - Ocenění sportovců - Mažoretky Příbram, Bruslařský klub Příbram, Hokejový klub HC Příbram, Plavecký klub Příbram, 1.FK Příbram

12:20 - Vystoupení Příbram Bobcats cheerleaders

--:-- - Setkání s VIP sportovci

13:00 - Přelet větroně Aeroklubu nad areálem Nového rybníka

13:20 - Vystoupení team gym – Sokol Příbram

13:30 - Ukázka sebeobrany City Self Detence

13:40 - Ocenění sportovců - Sokol Příbram, Volejbalový klub Euro Sitex Příbram, TJ Spartak Příbram házená, Sidecarcross Team Čermák

13:50 - Vystoupení Bruslařského klubu Příbram

14:00 - VZPoura úrazům

14:10 - Ukázka závodního aerobiku klubu Oxygen

14:20 - VZPoura úrazům

14:30 - Vystoupení Mažoretek Příbram

14:40 - Ocenění sportovců -TC R.A.K., Rugby club Sedlčany, City Self Defence, Pankration gym Příbram, Triatlon Team Příbram

15:00 - Exhibiční utkání fotbalistů SK Spartak a Top Real Praha - Hřiště pod hrází

15:10 - Vystoupení Tanečního centra R.A.K.

15:20 - Ocenění sportovců - Bobcats Příbram, CK Příbram, Sbor dobrovolných hasiců, Florbal Žraloci Příbram, Judo Příbram

15:20 - Setkání s VIP sportovci

15:55 - Vyhlášení soutěže Do práce na kole

16:00 - Setkání s VIP sportovci

16:30 - Jumping párty


Program v Letním kině

18:00 - Zahájení

18:05 - Příbram Bobcats cheerleaders

18:10 - Vystoupení Free runing (parkour)

18:20 - Vystoupení Mažoretek Příbram

18:25 - Fotbalisté Ladislav Vízek a Horst Siegel

18:40 - Vystoupení Tanečního centra R.A.K.

18:45 - Tenistky Karolína a Kristýna Plíškovy

19:00 - Orientální tance Galatea - Sokol Příbram

19:10 - Fotbalista Karol Kisel a hokejista Dominik Volek

19:30 - Vystoupení Freestyle fotbalu a footbagu

19:40 - Lyžařka Kateřina Neumannová

19:50 - Jumping exhibice (trampolínky)

20:10 - Freestyle Yo-Yo exhibice

20:20 - Vystoupení Klubu tanečního sportu

20:45 - Vystoupení BMX Flatland

20:55 - Ukázka JUDO Příbram

21:05 - Beach volejbalistka Kristýna Kolocová

21:25 - Vystoupení Tanečního centra R.A.K.

21:30 - Ukázka bojového umění Pankration gym

21:45 - Bubny Marimba

21:55 - Ohnivá show Pyroterra

22:10 - Zhasnutí ohně Dne sportu v areálu Nového rybníka

22:15 - Ohńostroj v areálu Nového rybníka

Změna programu vyhrazena

© 2017 Město Příbram. Všechna práva vyhrazena. Developed by: Smartim

facebook youtube